Spolupráce pro školy a muzea

 

Spolupráce pro základní i střední školy 

Naše přednášky se těší velké oblibě, a to nejen u žáků základních škol, ale také studentů středních škol. Každá přednáška je autentická, originální a přizpůsobená věku dětí, stejně jako jejich zájmům a požadavkům. Protože dáváme dětem prostor ptát se na vše, co je zajímá, stává se každá z přednášek zcela výjimečnou a zábavnou. Nezřídka se stává, že se od zajímavostí ohledně mumií, mumifikace i psaní hieroglyfů dostaneme díky zvídavým otázkám malých posluchačů k tématu, které nás dovede k porovnání života v České republice a Egyptě, k rozdílnosti ve školství i zdravotnictví. 

 

shams-prezentace-prednasky

 

 

 Lektorem všech našich přednášek je Ashraf Ibrahem Ragab Ahmed, vystudovaný egyptolog a archeolog. Přednášky jsou kompletně v angličtině. Český překlad zajišťuje Lenka Ahmed.  

 

 

Pokud byste rádi i Vy připravili pro své žáky či studenty zajímavou přednášku či workshop o starověkém Egyptě a rozšířili jejich vědomosti o informace, které se nedozví ve školních učebnicích, neváhejte nás kontaktovat na adrese: info@shams.cz nebo na telefonním čísle: +420 737 009 774. Rádi pro Vás připravíme přednášku podle Vašeho přání a také poskytneme slevu na naše zboží.

 

ukazka-prednasek-shams

 

Spolupráce pro muzea

Také pro muzea nabízíme možnost atraktivní spolupráce, která zaručeně osloví každého návštěvníka. Do muzeí jsme schopni pravidelně dodávat originální suvenýry dovezené přímo z Egypta, které reprezentují jeho historii skutečně nejvíce.

 

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na adrese: info@shams.cz nebo na telefonním čísle: +420 737 009 774. Rádi s Vámi domluvíme veškeré detaily. 

 

Shams (29)

Děkujeme a těšíme se na setkání, Tým Shams.cz