Velkoobchod

 

Máte v plánu otevřít si internetový nebo kamenný obchod nebo byste jen rádi rozšířili svůj sortiment o svěží produkty s originálním rukopisem? Pokud hledáte spolehlivého dodavatele egyptských dárků i suvenýrů, přírodní kosmetiky nebo zdravých pochutin, které voní sluncem a orientem, pak jste na správném místě. 

 

Potěšíme Vás i Vaše zákazníky

Jedinečné, originální, vybrané s láskou a důrazem na nejvyšší kvalitu. Takové jsou naše produkty, ve kterých naleznete egyptský papyrus, pásky k výrobě papyrusu a scarabeus korálky. Své zákazníky můžete oslovit také řadou egyptských tematických dárků, mezi nimiž objevíte tužky, pravítka, šablony, záložky i omalovánky, které si získají srdce všech malých objevitelů a kreativních nadšenců. Většina našich produktů se může pochlubit ruční výrobou a také prvenstvím na českém trhu. 

Pokud chcete obohatit svůj sortiment o exkluzivní produkty s kvalitním životopisem a stát se našim velkoobchodním odběratelem, zašlete nám prosím kopii výpisu ze živnostenského listu na adresu: objednavky@shams.cz. Jakmile vše zkontrolujeme, obratem Vám zašleme bližší informace k velkoobchodní spolupráci.  

Shams (29)

Pokud si s čímkoli nebudete vědět rady, ptejte se, jsme tu pro Vás! 

Děkujeme a těšíme se na spolupráci, Tým Shams.cz