Vážení zákazníci, v době od 7. - 28. 8. včetně, čerpáme dovolenou. Vašim objednávkám se začneme věnovat 29.8. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký zbytek prázdnin

Historie starověkého Egypta

112

Chcete, abychom Vás zasvětili do historie starověkého Egypta a umožnili Vám dozvědět se zajímavé informace, které se nedozvíte ani z listů učebnic? Vydejte se s námi na netradiční přednášku, která Vás povede po stopách historie starověkého Egypta.


  • 41,32 Kč / osoba bez DPH
  • Skladem
50 Kč / osoba
Kategorie: Obecné přednášky
 

OBSAH PŘEDNÁŠKY

Ať už jde o mumie, faraony nebo třeba pyramidy, starověký Egypt obohatil svou historii o řadu zajímavostí i artefaktů. Během přednášky si právě o nich (a nejen o nich) budeme povídat. Podrobně Vás seznámíme s kompletní historií starověkého Egypta a zaměříme se na jednotlivé oblasti, které jsou neodmyslitelně spojeny s jeho minulostí. 

 

LEKTOR PŘEDNÁŠKY

Lektorem přednášky je Ashraf Ibrahem Ragab Ahmed, vystudovaný egyptolog a archeolog s mnohaletými zkušenostmi. Celá přednáška je kompletně v angličtině se zajištěním kvalitního překladu od Lenky Ahmed

 

CENA ZA PŘEDNÁŠKU

Cena za přednášku činí 40 Kč/osoba v délce klasické vyučovací hodiny, tj. 45 minut. 

V případě objednávky nás prosím kontaktujte na e-mailovou adresu: objednavky@shams.cz, abychom společně domluvili místo i čas konání přednášky včetně počtu účastníků.