Náš příběh

 

První myšlenka

Náš příběh se začal psát v okamžiku, kdy jsme se s manželem po pár letech strávených v Egyptě rozhodli přestěhovat zpět do České republiky. Postupně nás začali obklopovat lidé, kteří se manžela se zájmem vyptávali na historii starověkého Egypta. Manžel se několik let věnuje specifické profesi a je vystudovaný egyptolog a archeolog. Najednou jsme zjistili, kolik nadšenců se pohybuje kolem nás a kolik z nich láká objevovat tajemství Egypta. Spolu s manželem jsme navštívili také několik muzeí a zjistili jsme, že materiály o Egyptě často neprezentují Egypt a jeho historii zcela přesně. Takové zjištění nám vnuklo myšlenku, připravit pro zájemce originální semináře, které podají přesně informace od egyptské historie až po současnost. 

 naše-přednáky

 

Naše přednášky

Pro zájemce jsme vypracovali hned několik odborných přednášek. Už od počátků bylo naším cílem poskytnout zájemcům kvalitní a hodnotné přednášky, které vyjdou vstříc jejich požadavkům a dopřejí jim informace, které je opravdu zajímají. První přednášky dopadly nad naše očekávání. Spousta účastníků projevila zájem nejen o informace ze starověkého Egypta, ale také o přednášky, které srovnávají českou a egyptskou kulturu. V současné době přednášíme nejen skupinám, ale také na základních i středních školách.

 

Naše produkty

Stejně, jako rostla obliba našich přednášek, rostl i zájem o dárky a suvenýry s egyptskou tematikou. Zjistili jsme, že papyrus nebo třeba pásky k výrobě papyrusu nebyly na českém trhu k dostání. Začali jsme proto pátrat a zjišťovat, co přesně českým zákazníkům chybí. Na základě toho jsme utvořili lákavý sortiment originálního zboží, který na základě přání zákazníků budeme v budoucnu rozšiřovat. Nyní dodáváme egyptské dárky a suvenýry do muzejních obchodů, školám, obchodům se suvenýry, ale i soukromým zákazníkům. Přírodní kosmetiku a naše pochutiny pak obchodům zdravé výživy, ale i jednotlivcům. Od roku 2011 jsme výhradním dodavatelem anglické Balkan Trading Company a od roku 2013 německé PGI.

 

naše-produkty

 

Náš sortiment zahrnuje originální egyptský papyrus, pásky k výrobě papyrusu, scarabeus korálky. Dodáváme také řadu egyptských tématických darů, které jsou ideální pro děti, jako jsou tužky, pravítka, šablony, záložky, omalovánky. Většina produktů je vyráběná ručně, proto je každý kus opravdovým originálem.

 

Jaké jsou naše hodnoty?

Kvalita našich produktů a Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Můžete se spolehnout, že veškeré zboží vybíráme pro Vás osobně a se vší pečlivostí přímo u výrobce a můžeme zaručit jejich kvalitu. Ze všech sil se také snažíme o to, abyste si z každé přednášky a také nákupu odnesli jen ty nejlepší pocity. Příjemné i přátelské jednání je samozřejmostí, stejně jako osobní přístup. Jsme tu pro Vás a pro to, abychom Vám zajistili kvalitní servis v tom pravém slova smyslu.

 

Shams-logoDěkujeme za Vaši důvěru, Tým Shams.cz