Všem našim zákazníkům děkujeme za přízeň a přejeme pohodové Vánoce. Zároveň informujeme, že od 23.12. do 3.1. budeme čerpat dovolenou, všechny objednávky začneme vyřizovat 6.1.2020.

Scarabeus korálky pro štěstí

Scarabeus (Vruboun posvátný) je mystický brouk, který byl ve starověkém Egyptě považován za symbol slunečního cyklu a představoval znovuzrození. Jeho síla je věčná. Egypťané v něm i po tolika staletích vidí posvátného tvora s tajemnou mocí. Dodnes se proto z něj vyrábí spousta amuletů s jeho podobou. Scarabeus je oblíbený také svou symbolikou. Dokáže přinášet do života štěstí, bohatství a ochraňovat před zlými silami. Chcete, aby Vás posvátný brouček ochraňoval také? Podívejte se na naší nabídku, kde naleznete korálky s podobou scarabea, z nichž si můžete vytvořit zajímavý náramek nebo třeba náhrdelník.

 

 
Tip
61 4 shams skarabeus koralky
Shams skarabeus korálky
Kód: 61
Skarabeus (vruboun posvátný) byl jedním z nejpopulárnějších amuletů, který symbolizoval štěstí a věčnost. Noste kousek štěstí u sebe i vy. Vytvořte si díky originálním korálkům vlastní náramek, náhrdelník nebo jiný produkt Vaší fantazie.  
15,50 Kč bez DPH
18,76 Kč / ks
Skladem